İçeriğe geç

Toybox Ses Kayıt Cihazı ve Toybox Hesap Makinesi

toybox ses kayıt cihazı

Toybox Ses Kayıt Cihazı

Gerçekten toybox kutularında ses kayıt cihazı var mı? Sorusu şu an günümüzde popüler bir soru. Akın akın toybox almaya teşvik ettirici bu sihirli oyuncak kutularında evet elbette nadirde olsa ses kayıt cihazı çıkabilmektedir.

Toybox alıcılarının, içerisinde ses kayıt cihazının çıkmasını istemesi sebebi ile geliştirdiği mıknatıs ile arama yöntemleri ise bir nevi doğru bir arama yöntemi olsa da, kutu içerisinde bulunan diğer mıknatıslı aletleri de ses kayıt cihazı sanmanıza sebep olabilmektedir.

Peki Nedir Bu Toybox Ses Kayıt Cihazı Olayı?

Uzunmakarna nickli youtuber kullanıcısının yapmış olduğu toybox kutu açılımı videosunda içerisinden ses kayıt cihazı çıkması sonrasında patlayan bu akımda, yüzlerce kişi marketlerden kutu kutu toybox almaya ve bu kutuların içerisinden ses kayıt cihazı çıkmasını ümit etmeye başladı.

Uzunmakarna adlı youtuber, “Çocukken Toybox Alamıyordum” videosu ile toybox kutu açılımları gündeme bomba gibi düştü. Bu Viral olan video sayesinde bir çok youtuber, kutularca toybox alıp bu akıma uymaya başladı.

Toybox Ses Kayıt Cihazı Nasıl Bir Şey?

Kutularca toybox almaya değecek bir oyuncak mı bu ses kaydedici? diye tartışılacak olursa, evet diyenlerde olacaktır hayır diyenlerde elbette. İnternette satışı bulunan en kötü kalite bir ses cihazını varsayarsak fiyatı 150-200 TL civarı olabilmektedir. Kutularca aldığınız bu oyuncaklarda yaklaşık bu civar veya belki daha üzeri bir fiyat.

Lakin Kutu açmayı seviyorsanız, youtube fikri olsun izlensin diyorsanız elbette alınabilir, içerisinden hesap makinesi ve ses kayıt cihazı çıkması ümit edilebilir. Fakat eğer ses kayıt cihazı ve hesap makinesinin çıkmadığını varsayarsak ve sırf bunun için alıyorsanız ümidiniz yıkılabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Ayrıca kutu içerisinden çıkan ses kayıt cihazını mıknatıs ile arama yolları geliştirdiyseniz bu yöntem ses kayıt cihazını bozup çalışmasını engelleyebileceğini unutmamak gerekir. Bazı cihazların mıknatıs ile teması cihazlara zarar verebilmektedir. Bu sebeple ses kayıt cihazını mıknatıs yöntemi ile arıyorsanız bozuk çıkma ihtimali yüksek olabilir.

toybox ses kaydedici

Toybox Ses Kayıt Cihazı Nasıl Çalışıyor?

Toybox ses kayıt cihazının arkasında bulunan pil kısmındaki kâğıdı çektikten sonra ses cihazı çalışmaya başlıyor. Bu oyuncak ses kaydedici son derece basit bir şekilde ses kaydedebiliyor. Üzerinde kaydet ve dinle tuşu bulunmakta. Kaydet tuşuna bir kere basıp konuşmaya başlıyorsunuz, konuşmanız bittiğinde tekrar kaydet tuşuna basıp, ardından dinle tuşuna basıp sesinizi dinleyebiliyorsunuz. Tekrar ses kaydettiğinizde ise bir önceki sesi dinleyemiyorsunuz.

Aslında dışarıdan bakınca çok bir albenisi gözüken bir oyuncak olsada, bu oyuncağı elde ettiğinizde istemeden de olsa bir köşeye atacaksınız. Sanki kutularca onu arayıp zaman harcamamışçasına bu akımı unutup gideceksiniz. Olmasa da olurmuş diyecekmişsiniz gibi bir oyuncak. Tabi yine de içinizde ki çocuğu dinleyin😊

Bir Cevap Yazın