İçeriğe geç

TikTok Beni Takip Etmeyeni Nasıl Görürüm?

TikTok beni takip etmeyeni nasıl görürüm adlı yazımızda Tiktokta sizin takip ettiğiniz fakat sizi takip etmeyenleri bulmaktan bahsettik. Aslında TikTok’ta sizi takip etmeyyenleri bulmak oldukça basit bir yöntem.

TikTok Geri Takip Etmeyenler

TikTok uygulamasında takipçi kazanmak için birileriyle karşılıklı takipleşiyor olabilirsiniz. Bazıları takipleştikten sonra sizi takipten çıkartmış olabilir veya siz onu takip ettiğiniz halde sizi hiç takip etmemiş olabilir. Sizi takip etmeyen TikTok kullanıcılarını çok basit bir şekilde bulabiliriz.

TikTok Beni Takip Etmeyeni Nasıl Görürüm, Takip Etmeyeni Bulma

TikTok hesabınıza giriş yaptıktan sonra Takip ettikleriniz ve sizi takip edenler kısmından sizi takip etmeyenleri ve sizin takip etmediğiniz kişileri görebilirsiniz. Eğer karşılıklı takipleşiyorsanız, Takip ettikleriniz kısmına tıkladığınızda kullanıcının karşısında “Arkadaşlar” yazısı gözükür. Arkadaşlar yazısını görüyorsanız eğer karşılıklı birbirinizi takip ediyorsunuz anlamına geliyor. Sizi takip etmiyorsa eğer kullanıcının karşısında Takip Ediliyor yazıyor.

Sizi takip etmeyenleri görmek için, Takip Edilen kısma tıklayacaksınız.

Eğer sizi takip ediyorsa kullanıcının karşısında Arkadaşlar yazıyor olacak, görselde olduğu gibi. Ama eğer takip etmiyorsa ve siz ediyorsanız kullanıcının karşısında Takip ediliyor yazacak. Şöyle;

Böylelikle çok basit bir yöntem ile sizi takip etmeyenleri ayırt edebilir ve takipten çıkabilirsiniz. Ayrıca Takipçilerinize göz atarak sizin takip etmediğiniz ama sizi takip eden kişileri takip etmek isterseniz de sizi takip ediyor yazısıyla bunu ayırt edebilirsiniz. Arkadaşlar yazıyorsa, karşılıklı takipleşiyorsunuz demektir.

Daha fazla içerik için Anasayfa‘yı ziyaret edin

Bir Cevap Yazın