İçeriğe geç

Seyirci Olarak Para Kazanmak, Ücretli Konuk Ol

Seyirci olmak ve seyirci olarak para kazanmak kulağa hoş geliyor değil mi? Ücretli konuk olup para kazanabileceğiniz daha önce aklınıza gelmiş miydi? Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ücretli seyirci olmak için ne yapmak gerekli diye düşünüyorsunuz belki de. Müge Anlı programı ve diğer farklı programlara başvuru yaparak ücretli seyirci olabilirsiniz. Bunun için hiç bir yere ücret ödemeniz gerekmiyor. Size belirli bir ücret karşılığında programlara seyirci yapacağını söyleyen kişilere itibar etmeyin.

seyirci olarak para kazanmak

Seyirci Olarak Para Kazanmak

Görsel açıdan güzel ve dolu gözükmesi için, programların olmazsa olmazı seyircilerdir. Seyirciler bazen ücretsiz bazen ise ücretli bir şekilde programlara katılırlar. Bazı programların seyircileri aynıdır ve düzenli olarak ücret alırlar, programda bulunurlar. Hiç ücretli veya ücretsiz program seyircisi olmayı düşündün mü? Ücreti konuk olmak, sevdiğin programları izlerken bir de üstüne para kazanmak kim istemez ki?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı Seyircisi Olmak

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurabilmek için özel bir başvuru ekranı maalesef ki yok. Müge Anlı’nın programına ücretli konuk olarak başvurmak için yapmanız gereken şey, ATV izleyici temsilcisini bulup ona ulaşmak. İzleyici temsilcisinin iletişim bilgilerine, ATV’nin kendi sitesine girerek oradan ulaşabilirsiniz.

Ücretli Konuk Nasıl Olunur?

Ücretli konuk olmak için yapmanız gereken, konuk olmak istediğiniz programın web sitesini ziyaret etmek. Web sitesinde bulunan, izleyici temsilcisi iletişim bilgilerine ulaşarak ve varsa izleyici başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Gerekli gördüklerinde, başvurunuz onaylanır ve telefon numarası ile sizinle iletişime geçilir.

TV8 Seyircili Programlara Başvurmak

TV8 seyircili programlara başvurabilmek için aşağıdaki linke tıklayarak forma ulaşabilirsiniz. Tv8 aynı zamanda, O Ses Türkiye Yarışması için de seyirci almakta fakat ücretsiz olarak seyirci başvurusu kabul etmektedir. Diğer tv8 programları ise genel başvuru almaktadır. Özel bir programa katılma isteği iletemiyorsunuz maalesef ki. Başvuru sonucunda hangi programda seyirci eksikliği varsa o programdan çağırılabilirsiniz.

Star TV İzleyici Olmak

Star tv izleyici başvuru formunda gerekli bilgileri doldurup, hangi programa katılmak istediğinizi yazarak formu gönderebilirsiniz. Ayrıca formun başında izleyici temsilcisi iletişim bilgileri yer almaktadır. İletişim bilgilerinde bulunan e-posta adresi veya telefon numarasıyla temsilciye ulaşabilirsiniz.

Star TV izleyici başvurusu yapmak için tıklayınız .

TV8 izleyici başvuru formunu doldurmak için tıklayınız .

Kanal D izleyici başvuru formunu doldurmak için tıklayınız .

ATV iletişim bilgileri için tıklayınız.

TRT ve TRT Diğer kanalları iletişim bilgileri için tıklayınız .

İstediğiniz programın web sitesinde izleyici temsilcisi iletişim bilgilerini göremediyseniz e-devletin İzleyici Temsilcisi İletişim Bilgileri Sorgulama sayfası ile TV ve Radyo temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın