İçeriğe geç

Erkeklerin Hoşuna Gidecek Hediye Fikirleri

Sevgililer gününde, babalar gününde, yıl dönümünde vb. özel günlerde hepimizin zorlandığı ortak bir nokta var. O da ne hediye alacağımıza karar vermek. Hediye seçmek her ne kadar zor gibi görünse de karşınızdaki kişinin ilgi alanlarını, hobilerini biliyorsanız bu iş o kadar da zor olmayacaktır. Artık klişeleşen parfüm, saat, tespih, çakmak gibi hediyeleri bir kenara bırakalım ve erkeklerin işine yarayabilecek veya gerçekten hoşlanabilecekleri hediyeleri seçelim. Bu yazımızda erkeklerin hoşuna gidecek hediye fikirlerinden bahsettik.

Direksiyon Kılıfı

Hediye almayı düşündüğünüz kişinin aracı varsa eğer ve araçla ilgilenmeyi çok seviyorsa bu hediye tam ona göre olabilir. Aracının marka modeline göre bir kılıf seçebilirsiniz. Ayrıca hediye alacağınız kişinin ne renk sevdiğini biliyorsanız ona göre bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca alacağınız kişinin el becerisine göre takılabilir veya dikilebilir kılıf tercih edebilirsiniz.

Erkeklerin Hoşuna Gidecek Hediye Fikirleri
Tamir Malzemeleri

Eğer hediye alacağınız kişinin, tamir konusunda merakı ve el becerisi varsa tamir malzemeleri içeren hediye tam ona göre olacaktır. Örnek vermek gerekirse; elektrikli vidalama seti, şarjlı matkap, lokma anahtarı seti vb. malzemeleri hediye alacağınız kişinin ihtiyacına ve uğraştığı hobiye göre seçebilirsiniz.

Erkeklerin Hoşuna Gidecek Hediye Fikirleri
Silah Kılıfı

Hediye alacağınız kişi eğer yanında ruhsatlı bir silah taşıyorsa, silahını koyabileceği eşsiz bir kılıf seçiminiz o kişiyi mutlu edecektir. Kılıf üzerine alacağınız kişinin ismini lazer ile yazdırabilirsiniz, böylelikle hediye daha özel olur.

Erkeklerin Hoşuna Gidecek Hediye Fikirleri
Panduf

Her ne kadar basit bir hediye gibi görünse de, içine ekleyeceğiniz sıcacık bir notunuz, hem ayaklarını ısıtacaktır hem de kalbini 🙂 Kışın olmazsa olmazlarımızdan olan ev terliği veya panduf, erkek veya kadın fark etmeksizin her iki taraf için de mantıklı bir hediye olacaktır. Bu hediye, sevdiğiniz kişiyi önemsediğinizi ve hasta olmasını istemediğinizi de ima edecektir.

Erkeklerin Hoşuna Gidecek Hediye Fikirleri
Spor Malzemesi

Sporla ilgileniyorsa, uğraştığı spor branşına göre hediye seçimi yapabilirsiniz. Fitness sporu yapıyorsa, güzel bir fitness eldiveni, hediye alacağınız kişiyi mutlu edebilir. Boks ile uğraşan birine, antrenmanda giyebileceği antrenman tişörtü veya kaliteli bir boks eldiveni bakılabilir. Evde spor yapabileceği pratik spor malzemeleri de bakılabilir. Hediyeyi alırken, hediye alacağınız kişide o ürünün olmamasına veya yıpranmış, yeni bir malzemeye ihtiyacı olmasına göre hediyeyi almanız daha uygun olacaktır.

Erkeklerin Hoşuna Gidecek Hediye Fikirleri
Bluetooth Kulaklık

Müzik dinlemeyi kim sevmez ki? Müziksiz yapamam diyen bir kişiye en güzel hediyelerden biri bluetooth kulaklık. Güzel ses kalitesine sahip bir kulaklık alırsanız, hediyenize bayılacaktır 🙂

Erkeklerin Hoşuna Gidecek Hediye Fikirleri

Daha fazla hediye fikirleri için tıklayınız.

Bir erkeğe doğum gününde ne alınabilir? yazımıza bakmak için tıklayınız.

Fikir ve öneri almak için yorum kısmına, hediye alacağınız kişinin hobilerini yazabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın