İçeriğe geç

Bir erkeğe doğum gününde ne alınabilir?

Erkeklere hediye seçmek biraz zor gibi görünse de ilgi alanlarını biliyorsanız, hoşuna gidebilecek bir sürü hediye bulabilirsiniz. Erkeklerin Hoşuna Gidecek Hediye Fikirleri yazımıza da göz atabilirsiniz. Bu yazımızda bir erkeğe doğum gününde ne hediye alınabilir? adlı konudan bahsettik.

Bir çok sitede erkeklere özel isim yazılı hediyeler var fakat bunlar bardak, cüzdan, havlu ve bunun gibi klişeleşmiş hediyelerden ibaret. Artık bu hediyeler, pek tutulmuyor ve açıkçası erkeklerin de pek ilgisini çekmiyor. Bir erkeğe doğum gününde ne hediye alınabilir? sorusunun cevabı aslında işine yarayabileceği, sevebileceği göz ününde olacak bir hediye.

Bir erkeğe doğum gününde ne alınabilir?
Omuz Çantası

Şimdilerde çantasız gezen bir erkek kalmadı. Çanta insanın bir aksesuarıdır. Günümüzde erkeklerin kullandığı moda olan çapraz omuz çantaları, duruşlarına hava katarken, ihtiyacı olan eşyaları yanında taşımasına olanak sağlar.

Bir erkeğe doğum gününde ne alınabilir?

Tıraş Makinesi

Erkeğin makyajı sakalıdır derler. Erkekler için sakalın önemini buradan anlayabiliriz ve bir erkeğe hediye olarak hem gözünün önünde sürekli kullanabileceği hem de işini kolaylaştırabilecek bir hediye olarak tıraş makinesi almayı düşünebilirsiniz. Sakalına istediği gibi şekil verebileceği ve tıraş olurken işini kolaylaştırabilecek bir hediyeyi hangi erkek sevmez ki? 🙂 Eğer bütçeniz yetiyorsa üst model bir tıraş makinesi, doğum gününün en güzel hediyesi olabilir.

Bir erkeğe doğum gününde ne alınabilir?
Elektronik Diş Fırçası

Kişisel bakım için en güzel hediye fikirlerinden biri elektronik diş fırçası. Diş bakımı, cinsiyet farketmeksizin sağlık açısından ve güzel bir gülümseme için önemlidir. Her ne kadar manüel diş fırçaları kullansakta bazen doğru tekniği bilmediğimizden diş etine zarar verebiliyor ve istediğimiz beyazlığı yakalayamayabiliyoruz. Burada devreye elektronik diş fırçaları giriyor, sağlık açısından da daha faydalı. Bu sebeple hem kendinize hem bir arkadaşınıza hediye olarak elektronik diş fırçası alınabilir. Sürekli kullandığı göz önünde olacak ve her kullandığında sizi hatırlayacak.

Bir erkeğe doğum gününde ne alınabilir?

Doğal Taş Kolye

Gerçek doğal taş kolyeler, vücuda pozitif enerji yayar. Erkekler için alınabilecek hediyelerde çok maliyetli olmayan gösterişli bir hediye arıyorsanız doğal taşlı kolye tam tarifinize uygun bir hediye olacaktır. Hediyeyi alacağınız kişinin özelliklerine göre bir doğal taş seçimi yapabilirsiniz. (Doğal taşlar ve yaydığı enerjiler adlı yazımıza bakmak için tıklayınız.)

Bir erkeğe doğum gününde ne alınabilir?
Çok Amaçlı Alet Seti

Hediye almayı düşündüğünüz kişi, doğayı, doğada olmayı, kamp yapmayı seviyorsa bu tam onluk bir hediye olacaktır. Orta bütçeli bir hediye olan çok amaçlı alet seti, kullanışlı ve her zaman yanında taşıyacağı bir hediye olacaktır.

Bir erkeğe doğum gününde ne alınabilir?
Hava Temizleyicisi-Nemlendiricisi

Son zamanlarda dünya geneli olarak bakteri ve virüslerle başımız dertte. Hepimiz temiz ve sağlıklı kalmaya çalışıyoruz fakat bazen soluduğumuz hava yeteri kadar temiz olamayabiliyor. Bazılarının, kuru havalarda astımı tetikleniyor. Hava temizleyiciler, ortamda ki bakterileri yok ederek size daha temiz bir hava sunuyor. Bu hediye de ister kadın ister erkek için, hatta kendinize alacağınız en güzel hediyelerden biri.

Bir erkeğe doğum gününde ne alınabilir?

“Bir erkeğe doğum gününde ne alınabilir?” hakkında 1 yorum

Bir Cevap Yazın